20 kwietnia 2022

Weekend Profesorski już w lipcu w Poznaniu!

Diagnostyka piersi z innego wymiaru! Przed nami kompleksowe wykłady oraz warsztaty poświęcone radiologicznym zagadnieniom zmian piersi! W programie ultrasonografia, mammografia, tomosynteza, analiza mikrozwapnień oraz oczywiście diagnostyka piersi w rezonansie magnetycznym!

Grupa RÉSONNEZ, czyli twórcy takich projektów jak: Poznańska Szkoła Radiologii oraz Webinary Radiologiczne oddaje głos wybitnym ekspertom!

Kopia Banery
Weekend Profesorski. Diagnostyka piersi. Prof. dr hab. Elżbieta Łuczyńska oraz dr n. med. Wojciech Rudnicki w Poznaniu w dniach 9-10 lipca z intensywnym kursem warsztatów oraz wykładów.

Weekend Profesorski zbliża się wielkimi krokami. W lipcu do Poznania przyjeżdżają prof. dr hab. Elżbieta Łuczyńska oraz dr n. med. Wojciech Rudnicki. Znani i cenieni dydaktycy poprowadzą kompleksowe warsztaty z zakresu diagnostyki piersi!

Weekend Profesorski odbędzie się w dniach 9 – 10 lipca 2022 roku w Poznaniu w pięknej Andersii Tower. Na uczestników czekać będzie intensywny program naukowy obejmujący wykłady oraz warsztaty.

Weekend Profesorski w Poznaniu to świetna okazja do nawiązania nowych znajomości oraz nabycia cennego doświadczenia. Uczestnicy będą mieli okazję poznać szeroki kontekst diagnostyki piersi obejmujący zarówno mammografię, ultrasonografię, tomosyntezę jak i rezonans magnetyczny.

Do kogo skierowane jest to wydarzenie?

Zapraszamy lekarzy przed, po jak i w trakcie specjalizacji. Wszystkich tych, którzy chcą inwestować w swój rozwój zawodowy. Zapraszamy do Poznania!

Co wchodzi w skład biletu?

Bilet na wydarzenie to bilet na: wykłady i warsztaty obejmujące zagadnienia z zakresu mammografii, MR, tomosyntezy, ultrasonografii. Ponadto czekać na Państwa będą resotorby pełne niespodzianek od Organizatorów!

Data wydarzenia: 9 – 10 lipca 2022 r.

Miejsce wydarzenia: Andersia Tower, Poznań

Bilety: resonaria.eu

Sprawdź podobne materiały


Sprawdź nasz kanał na YouTubie


Rozwijamy Radiologię Polską również poprzez kanał na YouTube. W ciągu roku akademickiego 2021/2022 będziemy wprowadzać pierwsze darmowe filmy o treści radiologicznej dostępne dla wszystkich. Program rozwijany będzie we współpracy kanałem "Z powołania."

Dodaj artykuł
Radiologia Pol Youtube
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej