20 kwietnia 2022

Studencka Poznańska Szkoła Radiologii! Znamy datę!

Czas na wyjątkowe spotkanie z radiologią! Przed uczestnikami okazja do zaprezentowania swojej pracy naukowej w ramach Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Radiologów, poznania obsługi stacji diagnostycznych. Zdobycia wiedzy z podstaw RTG, TK oraz MR! Pobyt w Poznaniu tego lata to również okazja do poznania podstawowych zagadnień z zakresu AI! Organizatorzy zapewniają, że z taką wiedzą uczestnicy wyprzedzą rówieśników o LATA ŚWIETLNE!

SPSR skierowane jest do studentów kierunków medycznych, którzy pragną podnieść swoje kwalifikacje i nieść pomoc pacjentom. W programie znajdują się wykłady oraz warsztaty z RTG, TK, MR oraz SI.

Tego lata Andersia Tower, czyli najwyższy hotel Poznania będzie miejscem wyjątkowego spotkania studentów. Jest to już druga edycja tego wydarzenia! Pierwsza edycja Poznańskiej Szkoły Radiologii odbyła się w dniach 19 – 22 lipca 2020 roku z inicjatywy RÉSONNEZ® oraz Fundacji Wspierającej Naukę im. Doktora Mariana Szulca.

Podczas tej edycji jednak odbędzie się znacznie więcej interesujących projektów!

Po pierwsze Ogólnopolska Konferencja Młodych Radiologów, a po drugie sztuczna inteligencja oraz praca na stacjach diagnostycznych.

Studencka Poznańska Szkoła Radiologii, która odbędzię się w dniach 6 – 9 lipca 2022 skierowana jest do studentów zarówno kierunku lekarskiego, elektroradiogii jak i wielu innych zainteresowanych diagnostyką obrazową!

Ogólnopolska Konferencja Młodych Radiologów wchodząca w skład Studenckiej Poznańskiej Szkoły Radiologii odbędzie się już po raz drugi. Pierwsza edycja przyciągnęła licznych studentów z całej Polski. Przyjmowane będą takie formy prac jak: praca oryginalna, studium przypadku czy praca poglądowa! Więcej informacji można uzyskać drogą mailową: okmr@resonnez.eu!

Co wchodzi w skład biletu?

Bilet na wydarzenie to bilet na: wykłady z TK, RTG, MR oraz AI, warsztaty z AI, RTG, MR, oraz TK. Ponadto bilet pozwala wziąć udział w Ogólnopolskiej Konferencji Młodych Radiologów.

Data wydarzenia: 6 – 8 lipca 2022

Miejsce wydarzenia: Andersia Tower, Poznań

Bilety: resonaria.eu

Wydarzenie na facebooku: https://www.facebook.com/events/3022575311325988/

Sprawdź podobne materiały


Sprawdź nasz kanał na YouTubie


Rozwijamy Radiologię Polską również poprzez kanał na YouTube. W ciągu roku akademickiego 2021/2022 będziemy wprowadzać pierwsze darmowe filmy o treści radiologicznej dostępne dla wszystkich. Program rozwijany będzie we współpracy kanałem "Z powołania."

Dodaj artykuł
Radiologia Pol Youtube
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej