6 listopada 2021

Radiologiczny lipiec 2022

Znamy datę radiologicznego lipca! RÉSONNEZ w piątek 5 listopada podało do informacji przez serwis linkedin oraz facebook, że w lipcu 2022 odbędą się 4 radiologiczne inicjatywy. 

Dziś natomiast poznaliśmy datę radiologicznego lipca. 

Cykl wydarzeń ma odbyć się w dniach 11 – 17 lipca 2022 roku. Oprócz warsztatów i wykładów wchodzących w skład cyklu wydarzeń, RÉSONNEZ planuje utworzyć strefę RADxPOZ. Będzie to pierwsza wystawa poświęcona radiologii w stolicy Wielkopolski.

Czym jest RADxPOZ?

RADxPOZ to przestrzeń wystawiennicza dla najważniejszych podmiotów zajmujących się szeroko pojętą diagnostyką. Nazwa wzięła się z połączenia słów RADIOLOGY, EXPO oraz POZ, czyli Poznania i nawiązuje do ponad 100 letniej historii Międzynarodowych Targów Poznańskiej. 

Wyjaśnia Prezes RÉSONNEZ, lek. Dominik Kobylarek.

Na cykl wydarzeń wchodzących w skład radiologicznego lipca składać się będą: Poznańska Szkoła Radiologii, Summer International Radiology Course oraz Weekend Profesorski.

Szkolenia dedykowane będą lekarzom (zarówno specjalistom, rezydentom jak i lekarzom stażystom), elektroradiologm oraz co również istotne studentom – zarówno polskim jak i zagranicznym, którzy wezmą udział w Summer International Radiology Course. 

Coraz więcej wiemy na temat planowanych wydarzeń. Zachęcamy do obserwowania strony, aby nie przegapić najważniejszych informacji dot. radiologicznego lipca.

Sprawdź podobne materiały


Sprawdź nasz kanał na YouTubie


Rozwijamy Radiologię Polską również poprzez kanał na YouTube. W ciągu roku akademickiego 2021/2022 będziemy wprowadzać pierwsze darmowe filmy o treści radiologicznej dostępne dla wszystkich. Program rozwijany będzie we współpracy kanałem "Z powołania."

Dodaj artykuł
Radiologia Pol Youtube
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej