Rozpoczęliśmy projekt integracji społeczności medycznej wokół radiologii od wydarzenia, które przebojem przeszło do historii. Jako pierwsi na świecie zorganizowaliśmy Summer International Radiology Course. Wydarzenie, które zostało stworzone z myślą o studentach pod wieloma względami zapisało się na kartach historii jako wyjątkowe.

To był lipiec pandemicznego 2020 roku. Wydarzenie o skali międzynarodowej odbyło się w Poznaniu gromadząc 50 uczestników z 13 różnych krajów. Oprócz wydarzenia międzynarodowego równolegle trwała pierwsza edycja Poznańskiej Szkoły Radiologii, której również jesteśmy autorami.

W dobie ograniczeń, lockdownów przełomu 2020 i 2021 roku stworzyliśmy pierwszą edycję Miesiąca Radiologii Polskiej oraz Miesiąca Diagnostyki – wydarzeń online, podczas których gościliśmy ponad 5 tysięcy osób.

Te wydarzenia zarówno stacjonarne jak i te online utorowały nam drogę do budowy Radiologii Polskiej w internecie oraz rozwijania umiejętności praktycznych przy okazji wydarzeń stacjonarnych.

Kontynuujemy wizję i misję, która towarzyszyła nam od samego początku naszych działań.

Dsc0971 1024x683

Sprawdź nasz kanał na YouTubie


Rozwijamy Radiologię Polską również poprzez kanał na YouTube. W ciągu roku akademickiego 2021/2022 będziemy wprowadzać pierwsze darmowe filmy o treści radiologicznej dostępne dla wszystkich. Program rozwijany będzie we współpracy kanałem "Z powołania."

Dodaj artykuł
Radiologia Pol Youtube
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej
Patrnerzy Radiologii Polskiej